ДДУВС із робочим візитом відвідали члени Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України та представники Консультативної місії ЄС

Гості ознайомилися з навчальними можливостями Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та побачили, які новітні формати навчання впроваджуються в закладі вищої освіти.

Спільна робота заради майбутнього: ДДУВС та ГУ ДМС України в Дніпропетровській області уклали Меморандум про співпрацю

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Головне управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області уклали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння. Знання науковців та досвід практиків спільно працюватимуть на користь держави.