ДДУВС продовжує допомогу постраждалим від руйнування Каховської ГЕС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує здійснювати гуманітарні ініціативи. Так, мешканці Нікопольщини отримали чергову партію питної води.

Вступ до магістратури ДДУВС: які є особливі умови, та хто може ними скористатися

Анонси університету, Новини університету

До уваги військовослужбовців, поліцейських, рятувальників, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінальної-виконавчої служби та колишніх курсантів. Для зазначених категорій вступників є можливість стати студентами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за особливими умовами, склавши вступні випробування на базі університету.

Ґрунтовна освіта: у ДДУВС триває набір на здобуття освітнього ступеня «Магістр»

Анонси університету, Новини університету

До вашої уваги інформація про те, як відбувається вступ на спеціальності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для здобуття освітнього ступеня «Магістр».