У добру путь: 362 бакалаври ДДУВС отримали дипломи

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся урочистий випуск бакалаврів. Загалом документи про вищу освіту отримали 362 випускники Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти, три з них – із відзнакою.

У Дніпрі працює автошкола для людей з інвалідністю

Автошкола для осіб з інвалідністю запрацювала у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Проєкт МВС України реалізували в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Представники ДДУВС взяли участь у марафоні «Біжимо за перемогу!»

Пробігти із вдячністю! Так, це можливо, якщо вдячність йде від серця просто до наших Захисників та Захисниць. До марафону «Біжимо за перемогу!» долучилися заклади вищої освіти системи МВС.