До уваги вступників – майбутніх курсантів!

Анонси університету, Оголошення для вступників

Нагадуємо, що у суботу 22 липня 2023 року відбудеться реєстрація на навчання в ДДУВС за державним замовленням (на курсантів). У цей день Вам потрібно прибути до університету (м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26) з метою реєстрації.

Запорізька «Академія поліції» ДДУВС провела благодійну акцію

Новини «Академії поліції»

Благодійна акція «Свято дитинства» відлунала днями у КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат ЗОР». Серед його мешканців – дітки з інвалідністю віком від 4 до 18 років, а також дорослі до 35-ти. Вони потребують особливого догляду, побутового обслуговування та комплексу реабілітаційних заходів. Подарувати частинку турботи та тепла завітали слухачі Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДДУВС.

Курсанти ДДУВС в очному форматі взяли участь в освітньо-науковому інтенсиві у Києві

У Києві Департаментом освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України проведено освітньо-науковий інтенсив «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників». Безпосередньо до перебігу заходу долучилися й курсанти ДДУВС. Здобувачі вищої освіти змогли поспілкуватися зі спікерами й подискутувати на обговорювані теми.