Дніпро відзначає День Державності

Урочисті заходи з нагоди Дня Української Державності відбулися сьогодні у Дніпрі. На Алеї Героїв зібралися представники міської та обласної влади, духовенства та силових структур.

Участь у святковій церемонії взяли і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на чолі із ректором навчального закладу полковником поліції Андрієм Фоменком.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих воїнів, які ціною власного життя стримували російську агресію у боротьбі за незалежність. Учасники поклали квіти до меморіалу, схилили коліна у шанобливій вдячності до захисників.

Державний Гімн України пролунав у виконанні військового оркестру.

День Української Державності започаткований згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року.