Курсанти ДДУВС пробігли на підтримку ЗСУ

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у спортивному забігу. Захід присвятили підтримці Збройних Сил України. Докладніше – читайте далі.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ значну увагу приділяють фізичному вихованню здобувачів вищої освіти. Аби підтримати Збройні Сили України курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності разом із працівниками університету взяли участь у благодійному забігу Race Expert «Міцніші за сталь».

«Забіг пройшов на різних дистанціях – від двох із половиною до десяти кілометрів. Учасники показали себе справжніми патріотами, адже таким чином підтримали армію, а ще – вправними спортсменами. Якщо згодом щось схоже буде організовано, знов долучимося до таких ініціатив», – зазначив декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Олексій Камишанський.

Race Expert «Міцніші за сталь» – це забіг, створений спортивною спільнотою однодумців для спільної ідеї допомоги ЗСУ, підняття мотивації й бойового духу, поширення здорового способу життя. Акція символізує витривалість, цілеспрямованість та міць, з яких «відлитий» кожен українець. По завершенні забігу кожен учасник отримав почесну медаль.