Привітання ректора Андрія Фоменка з Днем Національної поліції України

Анонси університету, Новини університету

Шановні колеги! Вітаю вас з Днем Національної поліції України!

Зараз, під час війни, кожен тримає свій фронт. Наші мужні воїни дають відсіч ворогу на передовій, а правоохоронці бережуть спокій громадян у тилу. Борються зі злочинністю, забезпечують громадський порядок, у тому числі – на звільнених територіях, допомагають в евакуації.

Служба в поліції – не стандартна вивірена робота, а покликання. Тільки віддана справі людина може вдягти форму і з честю проходити всі випробування. А курсантська стежка – відмінна школа гартування до професії захисника громадян, держави й Закону.

Пишаюся вами, майбутні правоохоронці! Переконаний, завдяки вашому завзяттю, блиску в очах та енергії, Національна поліція поповниться новим поколінням працівників, які й надалі триматимуть її марку на високому рівні.

Зі святом, шановні поліцейські, чинні та майбутні!

Сил, миру, здоров’я та наснаги!