ДДУВС продовжує допомогу постраждалим від руйнування Каховської ГЕС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує здійснювати гуманітарні ініціативи. Так, мешканці Нікопольщини отримали чергову партію питної води.

Продовжуємо допомагати мешканцям Дніпропетровщини, які залишилися без достатньої кількості води через підрив дамби Каховської ГЕС та спустошення водосховища.

У рамках гуманітарної місії «Be Brave Like Ukraine», за сприяння Дніпропетровської ОВА та благодійної місії ГС «Дніпровський Медичний Кластер» для громадян тих регіонів, які залишилися без водопостачання після катастрофи на Каховській ГЕС, було організовано чергову доставку питної води.

Цього разу 1700 літрів питної води отримали мешканці села Приміське Покровської сільської громади Нікопольського району. Її доставку жителям села організували представники ДДУВС.

Зазначимо, заклад вищої освіти системно бере участь в благодійних і волонтерських проектах. Зокрема гуманітарна допомога вже була направлена жителям Херсона, які постраждали від підриву дамби Каховської ГЕС.

А нещодавно воду від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримували мешканці Чкалівської громади Нікопольського району.