Вступ до магістратури ДДУВС: які є особливі умови, та хто може ними скористатися

Анонси університету, Новини університету

До уваги військовослужбовців, поліцейських, рятувальників, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінальної-виконавчої служби та колишніх курсантів. Для зазначених категорій вступників є можливість стати студентами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за особливими умовами, склавши вступні випробування на базі університету.

Вступ на здобуття освітнього ступеня «Магістр» на основі ОС «Бакалавр», ОС «Магістр (Спеціаліст)» за спеціальністю 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 051 «Економіка», 053 «Психологія», 281 «Публічне управління та адміністрування» триває.

Для цього потрібно йти за таким алгоритмом:

• з 31 липня по 21 серпня – особисто в приймальній комісії подати заяву на вступ;

• з 21 по 23 серпня – пройти вступні іспити (співбесіду з іноземної мови та фаховий вступний іспит);

• 31 серпня – переглянути оприлюднений рейтинговий список;

• До 4 вересня – у приймальній комісії підтвердити вибір закладу вищої освіти.

Аби вступники скористалися особливими умовами, вони мають надати такі документи:

• паспорт (копія);

• ідентифікаційний код (копія);

• диплом та додаток до нього (копія);

• чотири кольорові фотокартки розміром 3×4;

• документ, що підтверджує право на спеціальні умови вступу.