Представники ДДУВС взяли участь у марафоні «Біжимо за перемогу!»

Пробігти із вдячністю! Так, це можливо, якщо вдячність йде від серця просто до наших Захисників та Захисниць. До марафону «Біжимо за перемогу!» долучилися заклади вищої освіти системи МВС.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ також не залишився осторонь ініціативи. Від нього участь взяли здобувачі вищої освіти всіх курсантських факультетів та інституту, а також збірна команда університету з легкої атлетики.

Дистанцію у 1 км долали групами по 10 чоловік. Підтримати вихованців та перевірити себе на витривалість долучилися й помічник ректора Володимир Ковбаса, директор ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Владислав Лазарєв, декан факультету кримінальної поліції Сергій Балабан та декан факультету превентивної діяльності Олексій Камишанський.

Марафон ініційовано Департаментом освіти, науки та спорту МВС з метою популяризації духовно-моральних цінностей, спорту та здорового способу життя серед молоді.

Про те, як усе було, дивіться у нашому відеоролику!