Абітурієнте, це важливо!

Анонси університету, Оголошення для вступників

22 липня відбудеться реєстрація кандидатів на навчання за державним замовленням (на курсантів) у ДДУВС. Повідомляємо, що 22.07.2023 року Вам потрібно приїхати до ДДУВС (м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26) для реєстрації.

Реєстрація буде проходити за таким розкладом:

⦁ 08.00-12.00 – реєстрація осіб, які мешкають у Дніпрі та Дніпропетровській області;

⦁ 12.00-13.00 – реєстрація осіб, які мешкають у Запоріжжі та у Запорізькій області;

⦁ 13.00-14.00 – реєстрація осіб, які мешкають у інших областях України.

Кандидатам на навчання необхідно мати при собі паспорт та оригінали наступних документів:

⦁ Посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток) для чоловіків.

⦁ Документ (атестат або свідоцтво) про повну загальну середню освіту з додатком.

⦁ Оригінал документа, який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти (за наявності).

⦁ Сертифікат НМТ (за наявності).

Зверніть увагу на розклад вступних випробувань для вступу до Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, а також факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності для вступників за кошти державного бюджету (освітній ступінь – «Бакалавр»).

Актуальна інформація щодо розкладу – на сайті dduvs.edu.ua за посиланням .

Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті університету та в соцмережах: продовжуємо публікувати найновішу інформацію про вступну кампанію-2023!