Поділилися найдорожчим: слухачі Запорізької «Академії поліції» долучилися до донорства крові

Новини «Академії поліції», Новини університету

Слухачі Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДДУВС здали кров для поранених захисників. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

Потреба в донорській крові є і залишається високою. Тож той, у кого немає протипоказань може поділитися кров’ю, яка піде на потреби поранених захисників. Аби саме таким чином допомогти військовослужбовцям, здати кров вирішили слухачі Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Загалом до акції долучилися понад 20 осіб.

Ініціаторами заходу виступили самі здобувачі освіти, підтримав починання директор центру Микола Назаренко.

«Іноді люди турбуються, що недостатньо роблять для наближення Перемоги. Якщо доєднаєтесь до донорського руху, ви вже ніколи не зможете так вважати. Одна донація здатна врятувати три життя – трьох бійців, завдяки яким ми з вами живі та здорові», – підкреслив директор академії поліції Микола Назаренко.

У майбутньому учасники донації планують повторно здати кров на потреби захисників.