У Запоріжжі відзначили День Національної поліції України

Новини «Академії поліції», Новини університету

Напередодні обласні та міські керівники Запоріжжя привітали поліцейських міста та регіону з професійним святом. У заході взяли участь представники Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДДУВС.

На свято зібралися представники міської та обласної ради, керівники силових структур і мешканці міста. Захід почався з виконання Державного Гімну України. Учасники дитячого руху «Байда» склали присягу, а всіх присутніх привітали зі святом.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, які загинули, захищаючи незалежність України під час війни із російською федерацією.

На зустріч запросили й представників Запорізького центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Директор закладу Микола Назаренко привітав усіх присутніх з професійним святом, побажав усім невичерпного ентузіазму й успіхів у служінні на благо України.

«Поліцейські разом із військовими виконують важливу місію – захищають Україну від ворога, кожен на своєму місці. Зараз людина у формі – це приклад стійкості, мужності та людяності, який наслідують як дорослі, так і діти. Ми пишаємося нашими правоохоронцями, зичимо їм усього найкращого», – підкреслив Микола Назаренко.

 

 


448