Досвід від практиків: курсанти ДДУВС направлені у відрядження до прикордонників

Новини університету

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ направлені у відрядження до підрозділів Державної прикордонної служби України в Закарпатській області. Декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС полковник поліції Олексій Камишанський перевірив умови, в яких курсанти набувають практичного досвіду.

У курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – незвичне завдання. Вони перебувають на західному кордоні України в Закарпатській області та залучаються до посилення прикордонних нарядів. Усе – з метою набуття здобувачами вищої освіти практичних вмінь та навичок.

Декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС полковник поліції Олексій Камишанський особисто проінспектував умови, в яких перебувають курсанти.

«Хлопці поїхали на Закарпаття для проходження, так би мовити тривалого практичного заняття. Під час інспекції з’ясовано, що курсанти перебувають у задовільних умовах. Вони живуть у зручному приміщенні казарменого типу, є триразове харчування та всі необхідні побутові умови», – зазначив декан факультету.

Також Олексій Камишанський взяв участь в оперативній нараді з керівництвом загону. Він перевірив, як курсанти несуть службу. За його словами, вони знаходяться в нарядах безпосередньо з прикордонниками. Там здобувачі вищої освіти застосовують та вдосконалюють знання, отримані в університеті та переймають практичний досвід.

Декан почув від прикордонників лише позитивні відгуки. Вони задоволені теоретичною й фізичною підготовкою дніпровських курсантів та тим, як вони несуть службу.

Крім звичайних завдань, притаманних обраному фаху, курсанти проходять і заняття з чотирилапими «колегами». Місцеві кінологи, патрульні та прикордонники допомагають здобувачам вищої освіти в набутті й таких практичних навичок.

«Основні місця перебування курсантів – контрольні пункти. Там вони записують дані подорожніх: тих, хто в’їжджає в Україну та виїжджає за кордон. Також – патрулюють лісові масиви. Загалом вони ознайомлюються з роботою прикордонної служби, з правилами перетину кордону. Крім цього, дізнаються як протидіяти можливим провокаціям та випадкам незаконного перетину кордону», – зазначив фахівець факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС Станіслав Бриков.

 

 


649