Запрошуємо взяти участь у опитуванні з питань інтелектуальної власності, інновацій та трансферу технологій

Анонси університету, Новини університету

Опитування проводить УКРНОІВІ – «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» – спільно з Науковим комітетом Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

На основі аналізу відповідей буде виявлено проблеми, які на сьогодні існують у цих сферах, та розроблено пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

Взяти участь в опитуванні та заповнити форму можна за посиланням до 11 березня 2024 року включно.

На Державну організацію УКРНОІВІ покладено функції узагальнення національної та міжнародної практики застосування законодавства у сфері правової охорони інтелектуальної власності та інновацій та розроблення пропозицій щодо удосконалення законодавства у зазначених сферах.

Одним із завдань УКРНОІВІ є удосконалення нормативно-правового, методологічного та інформаційно-аналітичного забезпечення сфери інтелектуальної власності та інновацій, для виконання якого є необхідним проведення опитування стейкхолдерів.