Захист практики студентами спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ здобували практичні навички в організаціях, близьких до профілю навчання.

Огляд місця події, документування воєнних злочинів: курсанти ДДУВС покращують професійні навички

Для курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС провели факультативні заняття з криміналістики та застосування кримінального процесуального законодавства в ході документування воєнних злочинів.

Курсанти ДДУВС завітали на обласну художню виставку

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали виставку «Мистецтво Січеславщини». Вона представлена в обласній організації Національної спілки художників України.