Магістри ДДУВС склали комплексний атестаційний екзамен

Здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ другого магістерського рівня спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» склали атестаційний екзамен.

Курсанти ДДУВС провели низку профорієнтаційних заходів

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проводять профорієнтаційну роботу. Вони поспілкувалися зі школярами, розповіли їм про умови вступу в ДДУВС і навчання в університеті.

Курсанти – ліцеїстам: представники ДДУВС провели профорієнтаційний захід

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із прикордонниками провели профорієнтаційну зустріч і заняття з вогневої підготовки.

Викладачка ДДУВС стала тренером у соціальному проєкті

Катерина Мітченко, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ННІ ПФПНП, взяла участь в ролі тренера в соціальному проєкті психологічної підтримки «Разом. Допомога. Поруч» у Хмельницькому.