Курсант ДДУВС провів заняття для школярів із вогневої підготовки

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Дрозд зустрівся з учнями шепітської школи 1-3 ступенів та провів для них заняття із вогневої підготовки.

Підтримка психоемоційного стану курсантів від психологів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели практичне заняття для підтримки психоемоційного стану курсантів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Профорієнтація від ДДУВС для випускників ліцеїв триває

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із практичними працівниками поліції провели профорієнтаційні заходи для учнів Губиниського ліцею Новомосковського району Дніпропетровщини.

Атестаційні комісії ДДУВС підбили підсумки

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ підбито підсумки атестування магістрів, які навчалися в ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Практика студентів-психологів ДДУВС

Триває практика у здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Базами закріплення теоретичних знань стали служби та організації психологічної допомоги.