«Обійми мене»: курсанти ДДУВС – з турботою про ближнього

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують реалізовувати благодійні ініціативи. Здобувачі підтримали волонтерську родину, що готує їжу у рамках роботи благодійного фонду «Обійми мене».

Знати і памʼятати: курсанти ДДУВС відвідали музей, присвячений російсько-українській війні

Майбутні поліцейські завітали в одну з шести філій Дніпропетровського історичного музею ім. Дмитра Яворницького. Тамтешні експозиції висвітлюють період російського вторгнення в Україну від 2014 року на Сході до повномасштабної війни у 2022-му.

Книжки на користь ЗСУ: курсанти ДДУВС підтримали благодійну акцію

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у благодійній ініціативі зі збору та переробки російськомовної літератури на користь Збройних Сил України.

Другу річницю війни курсанти ДДУВС присвятили волонтерству

Щосуботи курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ волонтерять у міському осередку «ПавуЧари з Дніпра». Там власноруч виготовляють маскувальні сітки для української армії.

Вихідні – для творчості: курсанти ДДУВС відвідали міські культурні заходи

Програма вихідного дня курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спрямована на всебічний розвиток особистості. Майбутні правоохоронці – активні учасники культурного життя міста.

Документування та розслідування воєнних злочинів: курсанти ДДУВС відвідали факультатив за участі міжнародних експертів

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Для курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС проведено факультативне заняття щодо особливостей документування воєнних злочинів та злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.