У ДДУВС завершився освітній курс з нетехнічного обстеження та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

Курс пройшов за сприяння Департаменту освіти, науки та спорту МВС на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за участю інструкторів компанії TetraTech (США). Зі слухачами зустрівся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ.

У ДДУВС розпочала роботу екзаменаційна комісія для проведення атестації здобувачів освітнього ступеня «магістр»

Слухачі магістратури продемонстрували рівень знань та вмінь щодо поєднання теоретичних положень з практикою у напрямку адміністративного права, адміністративного процесу, поліцейської діяльності тощо.

У студентів ДДУВС розпочалась практика в Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Здобувачі ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ прибули для проходження практики в департамент фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Збірна ДДУВС отримала кубок на змаганнях із футзалу серед команд силовиків

У Дніпрі пройшов Відкритий кубок з футзалу Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо». Участь взяли збірні команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Студенти ДДУВС розпочали виробничу практику в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області

Здобувачі ННІ права та інноваційної освіти, які навчаються за освітніми програмами 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», прибули до ГУ ДМС.