На базі ДДУВС відбувся Регіональний спортивний форум ветеранів «Сильні України»

Мета заходу – обговорення актуальних проблем реабілітації ветеранів, питання розбудови ветеранської спортивної спільноти в регіоні, перспективи реабілітації через спорт.

Кров для захисників: курсанти ДДУВС здійснили чергову донацію

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не порушують традиці: майбутні поліцейські вкотре стали донорами крові для поранених українських військовослужбовців.

Психологи ДДУВС підвищують професійну майстерність

Завідувач відділення психологічного забезпечення ДДУВС Сергій Вишневський пройшов навчання у складі тренінг-групи «Рівний – рівному», яке спрямоване на подальшу роботу з українськими ветеранами.

Фахівці ДДУВС провели цикл профорієнтаційних заходів

Представники ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС особисто завітали до закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області, аби презентувати випускникам навчальний заклад.

У межах Міжнародного дня жінок і дівчат у науці проведено захід «Відверто про … жінок у науці»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід організовано Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ спільно з Львівським державним університетом внутрішніх справ за підтримки Міністерства внутрішніх справ України.