Для школярів Запорізької області проведено профорієнтаційну зустріч

Працівники ДДУВС разом із запорізькими поліцейськими зустрілися з учнями випускних класів Василівського району Запорізької області. Учні дізналися про заклад вищої освіти та умови вступу.

Фахівці ДДУВС зустрілися зі старшокласниками Полтави

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із фахівцями сектору кадрового відбору ГУНП в Полтавській області провели профорієнтаційну зустріч з потенційними абітурієнтами.

Поводження з постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід проведено за ініціативи Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та організовано в межах проєкту «Вистоїмо разом: вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною».

Актуальні знання: курсанти ДДУВС пройшли навчання із тактичної медицини

Захід проведено американською волонтерською організацією «Project Victory Ukraine» за участі представниці Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Наталії Урман.