Курсанти ДДУВС відпрацювали алгоритми дії поліцейського у випадку пожежі

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено факультативне заняття щодо аспектів слідчо-розшукових дій при виникненні пожежі в умовах воєнного стану.

Гендерна самоосвіта: курсанти ДДУВС пройшли онлайн-курс на платформі EdEra

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ приєдналися до практичного курсу «Жінки, мир, безпека».

Протидія організованій злочинності у сфері публічних закупівель: факультатив для курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали факультативний захід з питань протидії економічним кримінальним правопорушенням.

Курсанти ДДУВС направляються на державний кордон для несення служби

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Для курсантів ДДУВС проведено інструктаж перед відрядженням у Чернівецьку область. Наразі на кордоні вже несуть службу курсанти ННІППФПНП у кількості 50 осіб.