Курсантів ДДУВС відзначено грамотами за вагомий внесок в охорону державного кордону

Курсанти завершили несення служби, під час якого виконували завдання із забезпечення під час дії воєнного стану публічної безпеки і порядку на території Чернівецької області.

Бійці бригади «Лють» отримали маскувальні сітки від ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ виготовили та передали маскувальні сітки для бійців штурмового полку «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова Об’єднаної штурмової бригади «Лють» Національної поліції України.

Курсанти ДДУВС прибули до Чернівецької області для несення служби

З метою посилення державного кордону та здійснення заходів із забезпечення під час дії воєнного стану публічної безпеки і порядку до Чернівецької області прибули 55 курсантів 2 факультетів ДДУВС.

У ДДУВС відбувся інтерактивний тренінг «Вплив війни на психічний стан людини. Травма війни та її вплив на дітей»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Участь у заході взяли запрошені фахівці-психологи, здобувачі вищої освіти, працівники університету.

У ДДУВС відбулись заходи з нагоди 10-х роковин початку російського збройного вторгнення та до Дня Героїв Небесної Сотні

У Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя відстояв на Майдані європейський вектор розвитку держави.