Студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» розпочали практику

Базами для навчальної, виробничої та фахової практики стали Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро, міжнародні неурядові організації, громадські об’єднання та виробничі підприємства.

Запорізька «Академія поліції» ДДУВС ознайомила учнів із професією правоохоронця

Новини «Академії поліції», Новини університету

Онлайн-презентацію Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для учнів Запорізької області провели слухачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС.

Розслідування кримінальних правопорушень: факультатив для курсантів ДДУВС

Для курсантів проведено факультатив на тему «Актуальні питання виявлення та розслідування окремих видів кримінальних правопорушень слідчими та оперативними підрозділами НП України».

Курсанти – абітурієнтам: про вступ, навчання та професію

Курсанти ДДУВС активно залучаються до профорієнтаційної роботи. Розповісти про спеціальності та професії, які обрали, а також проконсультувати абітурієнтів щодо умов цьогорічного вступу здобувачі прагнуть під час онлайн-зустрічей.