Фахівці ДДУВС взяли участь у міжвузівській науково-практичній конференції

Конференція на тему «Патріотичне виховання в освіті та соціальній роботі: уроки минулого та сучасний погляд» організована кафедрою педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Представники ДДУВС взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Дніпровській міській раді

Під час першого засідання членами ради було розглянути низку питань щодо виконання Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року.

«Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Нові виклики та рішення»: інтерактивний вебінар

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід організовано Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервізес» за підтримки та участі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Історія військовослужбовця та слухача Автошколи для осіб з інвалідністю – в ефірі каналу ICTV

Олександр почав боронити Україну ще до повномасштабного вторгнення, а у 2022 році внаслідок бойових дій отримав важке поранення. Наразі Олександр проходить навчання для отримання водійського посвідчення категорій В та С1 в автошколі для осіб з інвалідністю при ДДУВС.

Для курсантів ДДУВС проведено семінарське заняття у формі міні-конференції

Заняття у рамках навчальної дисципліни оперативно-розшукова діяльність на тему «Поняття оперативно-розшукової діяльності» проведено для здобувачів 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.