У ДДУВС пройшло бінарне заняття з тактичної медицини

Новини «Академії поліції», Новини університету

Захід організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для слухачів ЗЦППП «Академія поліції».

У ДДУВС пройшли пам’ятні заходи з нагоди другої річниці від початку російської збройної агресії проти України

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вшанували пам’ять полеглих захисників та подякували тим, хто відстоює незалежність України.

Представники ДДУВС долучились до акції зі здачі крові

Курсанти, студенти та викладачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вчергове стали донорами крові. Акція відбулася на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

Представник ДДУВС взяв участь у тренінгу з підготовки тренерів з кіберзлочинності у Будапешті

Тренінг став продовженням навчання з розслідування темної мережі, електронних доказів та криптовалют («Dark web, electronic evidence and cryptocurrency»), що проводився CEPOL у червні 2023 року.

Протидія російській пропаганді: соціальний проєкт «БРАМА» від кіберполіції

Анонси університету, Новини університету

Проєкт розроблено Департаментом кіберполіції НПУ з метою підвищення медіаграмотності громадян, запобіганню ворожій пропаганді в мережі Інтернет та протидії дезінформації й незаконному контенту в інформаційному просторі.

У ДДУВС відбулось заняття школи молодших командирів

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Головна мета школи – підготовка лідерів для якісного функціонування курсантських підрозділів з метою належної організації внутрішньої служби та активізації виховної роботи.

Запрошуємо взяти участь у опитуванні з питань інтелектуальної власності, інновацій та трансферу технологій

Анонси університету, Новини університету

Опитування проводить УКРНОІВІ – «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» – спільно з Науковим комітетом Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Завідувач кафедри ДДУВС Андрій Гребенюк взяв участь у тренінгу з підготовки тренерів з кіберзлочинності

Без рубрики

Навчання проходило у штаб-квартирі Міжнародного навчального центру NOK Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL TOPCOP) в м. Будапешт, (Угорщина) за участю інструкторів навчальних закладів поліції Угорщини – Златко Мілетича та Каріни Кубінакової.