Щодо розвитку одноборств та спортивних ігор: викладачі ДДУВС доєдналися до онлайн-конференції

Викладачі кафедр спеціальної фізичної підготовки, фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки ДДУВС взяли участь у ХХ Міжнародній науковій конференції «Проблеми та перспективи розвитку спортивних ігор та одноборств у закладах вищої освіти».

Профорієнтація від курсантів ДДУВС: із перших вуст про ЗВО

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують заохочувати випускників до вступу. У рамках профорієнтаційних зустрічей здобувачі поспілкувалися з цьогорічними абітурієнтами Дніпропетровської та Вінницької областей.

Волонтерський рух ДДУВС – не вщухає

Вільний від навчання час курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ присвячують волонтерству. На рахунку майбутніх правоохоронців – чергова партія сіток і подушок для фронту.

Шахісти ДДУВС – одні з кращих в області

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у турнірі «Студентська ліга з шахів» серед студентів, аспірантів та співробітників ЗВО та ЗПФО області.