Копінг-стратегії у роботі поліцейського: чергова зустріч «FAMILY DDUVS»

У ДДУВС пройшла зустріч завідувача відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи відділу кадрового забезпечення Наталії Карнаух зі здобувачами вищої освіти в рамках проекту «FAMILY DDUVS».

Уповноважений з антикорупційної діяльності ДДУВС провів інструктаж для курсантів

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

З випускниками Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ магістерського рівня вищої освіти на загальних зборах було проведено інструктаж за участю уповноваженого з антикорупційної діяльності.

Профорієнтаційна кампанія триває: університет провів низку заходів

З учнями криворізьких навчальних закладів проведено зустрічі в режимі онлайн. Учасники заходів дізналися про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та умови вступу до закладу вищої освіти.