Студенти ДДУВС розібрали гендерні стереотипи на прикладі популярного серіалу

Кафедрою міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін ННІПІО ДДУВС проведено практичне заняття з іноземної мови на тему «Гендерні стереотипи». Під час заняття з наукової позиції розглянули популярний серіал «Друзі».

Засідання наукового гуртка «Розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері»

Засідання проведено з нагоди Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» зі здобувачами спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент». На заході були присутні науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі, які виступили з доповідями на зазначену вище тему.

Волонтерська допомога мешканцям притулку від ДДУВС

Зустріч пройшла у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мешканцям притулку надано волонтерську допомогу, проведено бесіди щодо запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству.

Курсанти ДДУВС виготовили патріотичні іграшки для захисників

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ завершилася благодійна акція у рамках проєкту «Дружня підтримка». Протягом тижня здобувачі збирали власноруч виготовлені новорічні іграшки, аби прикрасити ними ялинку Головного медичного центру МВС.

Права жінок в умовах війни: засідання наукового гуртка

Кафедрою кримінально-правових дисциплін ДДУВС проведено засідання наукового гуртка на тему «Захист прав жінок: кримінально-правові інструменти забезпечення гендерної рівності в умовах війни». Захід пройшов у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».