У ДДУВС відбулись заходи з нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів системи МВС та Національної поліції України

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вітали ветеранів та пенсіонерів системи МВС та Національної поліції України.

У ДДУВС підписали меморандуми про співпрацю з обласними судами

Підписання меморандумів про співпрацю відбулось із Головою Дніпровського апеляційного суду Наталією Деркач та Головою Дніпропетровського окружного адміністративного суду Андрієм Коренєвим.

Тренінг «Гендерні аспекти комунікації» для студентів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проведено тренінг «Гендерні аспекти комунікації». Захід пройшов на кафедрі психології та педагогіки закладу вищої освіти.

Привітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України від ректора та колективу ДДУВС

Анонси університету, Новини університету

Сьогодні, 20 грудня, в Україні відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України.