Студентка ДДУВС взяла участь у міжнародному форумі «Державотворець»

Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Приватно-правові аспекти відбудови України на шляху європейської інтеграції»

До наукової дискусії долучилися понад 100 учасників із Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Харкова, Івано-Франківська, Полтави, Черкас, Хмельницька та Ужгорода.

Міжнародна співпраця: робоча зустріч представників ДДУВС та Нортумбрійського університету

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Нортумбрійського університету (Велика Британія) в онлайн-форматі обговорили варіанти співпраці закладів вищої освіти: освітній та науковий вектор.