У ДДУВС відбувся круглий стіл, присвячений Григорію Сковороді

Кафедрою українознавства та іноземних мов Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 18 грудня 2023 року проведено регіональний круглий стіл «Григорій Сковорода у XXI столітті».

У ДДУВС тривають заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Курсанти мають змістовну програму: перегляду фільму «Екскурсія по саркофагу» передували зустріч з ветеранами-ліквідаторами з університету та виставка «Прип’ять. Машина Часу».

У ДДУВС пройшла конференція конференція «Актуальні проблеми кримінально-правового, кримінально-процесуального та криміналістичного забезпечення протидії злочинності»

Без рубрики

У Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з фрі-файту (розділ submission fight): участь взяли близько 500 спортсменів та понад 40 спортивних клубів.