Представники ДДУВС вшанували пам’ять випускника-героя

У Дніпрі пройшли пам’ятні заходи на честь Олександра Фоміна, випускника ДДУВС, який загинув під час повномасштабного вторгнення у вересні 2022 року. Участь у заході взяли й представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Семінар «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству» в ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов регіональний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству». Участь у заході взяли профільні експерти, правники та науковці.

До Міжнародного дня волонтера: волонтерський фронт ДДУВС

В університеті з початку повномасштабного вторгнення здійснюються десятки ініціатив та свою активність в напрямку волонтерської діяльності проявили наші здобувачі вищої освіти та працівники.

Представники ДДУВС взяли участь у засіданні круглого столу щодо соціального захисту людей з інвалідністю

У засіданні круглого столу взяли участь очільники обласних департаментів, керівники благодійних фондів, фондів соціального захисту, начальники управлінь та представники громадських організацій.

International Week 2023 у ДДУВС: іноземні спікери та фахові знання

Упродовж International Week 2023, який тривав з 27 листопада по 1 грудня 2023 року, здобувачі освіти ДДУВС мали можливість долучитися до обговорення актуальних професійних тем та поліпшити навички володіння англійською мовою.

5 грудня – Міжнародний день волонтера

2014 рік вважається роком народження українського волонтерства, коли волонтерство з поодиноких випадків виросло в потужний громадянський рух. Сьогодні світ вітає всіх причетних, хто об’єднався у спільному русі до Перемоги.