У ДДУВС відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми державотворення та правозастосування»

Захід приурочено до міжнародного свята, що знаменує річницю ухвалення Загальної декларації прав людини – Міжнародного Дня захисту прав людини та проводиться в межах Всеукраїнського тижня права.

Права людини: 75 років Загальній декларації

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла відкрита лекція, присвячена 75-річному ювілею прийняття Загальної декларації прав людини, яку провели представники моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Курсанти ДДУВС підтримали забіг проти насильства

Курсанти ДДУВС стали учасниками забігу «Acting for survivors». Спортивний захід організовано департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Курсантка ДДУВС пройшла стажування у мерії Дніпра

Дніпровська міська рада провела традиційний День молодіжного самоврядування. До програми долучилася курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Марія Хлівна – вона стала виконуючою обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я населення ДМР.

У ДДУВС відбувся конкурс читців поезій військовослужбовців «Поезія незламних»

Метою конкурсу до Дня Збройних сил України було залучення університетської молоді до літературного надбання військовослужбовців Збройних сил України, розкриття значення поетичного слова в умовах війни.