Засідання наукового гуртка «Публічне управління: від теорії до практики» у ДДУВС

Кафедрою управління та адміністрування ННІ права та інноваційної освіти в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено засідання наукового гуртка на тему «Згладжування гендерних стереотипів на державній службі».

Представники ДДУВС провели профорієнтаційні заходи зі школярами Кам’янського

Поліцейські розповіли школярам про умови вступу та навчання в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, познайомили з діяльністю правоохоронців.

Бінарний тренінг «Гендерно зумовлене насильство, протидія та комплексне надання допомоги. Гендерний чутливий підхід в роботі з громадянами»

Захід у ДДУВС був присвячений акції «16 днів проти насильства», яка проходить в період з 25 листопада по 10 грудня 2023 року.

Представники ДДУВС пройшли навчальний курс «Жінки, мир, безпека»

Науково-педагогічні працівники та студенти ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС пройшли курс «Жінки, мир, безпека: онлайн-курс для представників сектору безпеки на прикладі відомчого плану дій 1325 ДСНС України».

Ректор Олександр Моргунов вручив подяки з нагоди Дня волонтера

Серед нагороджених – найактивніші здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, що міцно тримають волонтерський фронт з початку повномасштабного вторгнення.

Психологи ДДУВС навчали курсантів ідентифікувати прояви домашнього насильства

У межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для курсантів першого курсу ННІП та ПФПНП ДДУВС проведено практичне заняття на тему «Психологічні особливості випадків насильницьких дій, проявів агресії».

Представники ДДУВС взяли участь у роботі «Школи юридичної психології»

У Києві відбувся захід «Школа юридичної психології, організований Лігою студентів Асоціації правників України. Серед спікерів – практикуючі психологи, графологи, судді, адвокати та багато інших експертів галузі юридичної психології.

У ДДУВС відбувся черговий випуск слухачів ЗЦППП «Академія поліції»

Урочиста церемонія випуску слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки відбулася на стройовому плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Відтепер ще 26 випускників поповнять лави Національної поліції України.