«Права дитини як механізм захисту прав людини в Україні»: лекція для курсантів ДДУВС

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Дніпропетровського державного університету внутрішніх страв Юлія Завгородня провела заняття за темою «Права дитини як механізм захисту прав людини в Україні».

Представники ДДУВС зустрілися з майбутніми випускниками

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч із учнями 11-х класів м. П’ятихатки. Захід відбувся у рамках співпраці з сектором кадрового забезпечення Кам’янського районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області.

Курсанти ДДУВС переглянули відеощоденник ексміністра МВС

Курсанти  ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС продовжують марафон патріотичних фільмів. Цього разу для перегляду обрали документальну стрічку «Щоденник Монастирського».

Дніпро мистецький: курсанти ДДУВС відвідали персональну виставку

У вільний від навчання час курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ досліджують культурне життя міста. Майбутні правоохоронці завітали на виставку «Все перебивається на все», що відкрилася днями у творчому просторі «Floyd Space».

«Разом проти корупції!»: представники ДДУВС взяли участь у творчому конкурсі

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного Університету оборони України імені Івана Черняховського проводено молодіжний творчий конкурс «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення».

Основи самооборони: тренінг для здобувачок ДДУВС

Майстер-клас під назвою «Самооборона для жінок» відбувся на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Організаторами заходу виступила кафедра спеціальної фізичної підготовки.

Виклики, пов’язані із фактами домашнього насильства: тренінг та факультатив для курсантів ДДУВС

Що таке гендерно обумовлене насильство та як йому протидіяти, розбирали курсанти ДДУВС на тренінгу та на факультативі. Заходи проведено в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Вогнева й тактична підготовка курсантів ДДУВС

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено вікторину з тактичної та вогневої підготовки. Захід відбувся на базі інтерактивного мультимедійного центру тактичної та вогневої підготовки кафедри ТСП ДДУВС.