Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення протидії злочинності»

Захід віддбувся у переддень Міжнародного дня боротьби з корупцією, що відзначаєтьсч щорічно 9 грудня, а також з нагоди чергової річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Декларації з прав людини.

«Особливості надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства»: тренінг для правоохоронців

У Запоріжжі пройшов тренінг для працівників Національної поліції України та працівників прокуратури, які працюють у напрямку запобігання та протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству.

Листи захисникам: ДДУВС підтримав українських воїнів

У ДДУВС завершилася акція «Лист Захисникам і Захисницям України». Понад 350 листів від здобувачів та викладацького складу університету надіслано у гарячі точки фронту, аби подарувати воїнам підтримку і тепло.

Творчі вікенди курсантів ДДУВС тривають: виставки

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ є частими гостями культурних осередків міста. Свої вихідні майбутні правоохоронці вкотре присвятили дослідженню новітнього художнього мистецтва, яке продовжує з’являтися попри війну.

Здобувачі ДДУВС отримали іменну стипендію ім. О. Поля

У Дніпрі відзначили активну молодь: з нагоди дня місцевого самоврядування у сесійній залі мерії нагородили володарів стипендії ім. Олександра Поля. Серед 50 стипендіатів – і здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС долучилися до онлайн-лекції Василя Костицького

Лекцію проведено з нагоди 75-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Спікером заходу виступив професор кафедри теорії та історії права та держави Інституту права КНУ ім. Т. Шевченка, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Костицький.

«Актуальні питання оперативно-розшукової діяльності»: вікторина для курсантів ДДУВС

Вікторину проведено з метою поглиблення знань актуальних питань оперативно-розшукової діяльності, а також підвищення рівня наукового інтересу та творчого підходу до вирішення практичних завдань.

Курсанти ДДУВС підкорювали міський чемпіонат з плавання

Днями на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання. Серед учасників та призерів змагань – здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС переглянули воєнний фільм «Колона»

Вже традиційним для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ став перегляд патріотичних стрічок. У рамках програми вихідного дня здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції подивилися «Колону» – документальний фільм українського виробництва.