Студентка ДДУВС стала призеркою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студентка ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Катерина Хмеленко взяла участь у науково-практичній конференції ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення». У рамках заходу її нагороджено дипломом другого ступеня.

Переможці «Студентської весни – 2023» придбали авто для ТРО

Представники ДДУВС взяли участь у передачі новенького авто на потреби 128-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Дніпра. Закупівлю здійснили за рахунок призового фонду щорічного фестивалю самодіяльної творчості «Студенська весна – 2023».

Професор ДДУВС – серед спікерів Форуму місцевого розвитку

Днями у Дніпрі відбувся Форум місцевого розвитку Дніпропетровської області за напрямком «Громадська безпека і соціальна згуртованість». Одним із спікерів заходу став професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Роман Миронюк.

Курсанти ДДУВС провели серію профорієнтаційних заходів

Профорієнтаційна робота залишається одним із ключових аспектів діяльності курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Здобувачі регулярно зустрічаються із майбутніми абітурієнтами, аби особисто розповісти про переваги навчання у виші.