Студентка ДДУВС стала срібною призеркою турніру з рукопашного бою

Здобувачка вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла друге місце на відкритому турнірі з рукопашного бою.

Представники ДДУВС взяли участь у форумі «Невідворотність покарання за вчинення домашнього та гендерно зумовленого насильства»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Форум відбувся у Дніпрі у змішаному форматі за участі заступника Міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко.

Представники ДДУВС взяли участь у презентації дорожньої карти створення Гендерного центру

В Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провели презентацію дорожньої карти створення Гендерного центру. На заході в режимі онлайн взяла участь помічниця ректора ДДУВС із гендерних питань Лариса Наливайко та співробітники університету.