Робоча нарада: викладачі ДДУВС зустрілися з представниками Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області

Нарада пройшла в Управлінні стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Участь у заході взяли завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дмитро Санакоєв та старший викладач кафедри Олександр Неклеса.

У ДДУВС пройшла міжнародна конференція на тему: «Права людини: методологічний, гносеологічний та онтологічний аспекти»

Захід проведено у рамках тижня Дня прав людини та з нагоди 75-річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини кафедрою теорії та історії держави і права ДДУВС спільно з Грузинським технічним університетом, м. Тбілісі.

У ДДУВС з нагоди Дня Збройних Сил України вітали військовослужбовців

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ привітали військовослужбовців із Днем ЗСУ. Викладачі та здобувачі підготовили творчі номери, аби таким чином висловити свою подяку гостям заходу.

Досвід волонтера для курсантів ДДУВС

З нагоди Дня волонтера курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зустрілися з волонтером Максимом Волошиним: гість розповів про свою діяльність та поділився досвідом практичної допомоги.

Подарунки для малечі: від ДДУВС та святого Миколая

Студенти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з нагоди Дня святого Миколая із вітаннями та подарунками відвідали вихованців дитячого реабілітаційного центру.

В ДДУВС відбувся Міжнародний форум «Припинення гендерно зумовленого насильства починається з тебе»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Форум проведено у межах міжнародної кампанії «16 днів активності проти гендерно зумовленого насильства» спільно з Консультативною Місією Європейського Союзу в Україні в очному форматі.