Криміналістична вікторина для курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у вікторині з криміналістики під назвою «Спадкоємці Шерлока Холмса». Захід організовано та проведено кафедрою криміналістики та домедичної підготовки.

Взяти участь у інтелектуальному змаганні зібралися здобувачі 3-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Оцінювали учасників члени журі: завідуючий кафедри Костянтин Чаплинський, доценти Наталя Павлова та Володимир Приловський, а також викладач Олександр Кривопуск. Роль ведучого виконав професор кафедри Микола Єфімов, який озвучив учасникам умови змагання та критерії оцінювання результатів кожного конкурсу вікторини.

Жваве обговорення серед курсантів викликали завдання, що мали практичне спрямування. Організатори зазначають: здобувачі не лише отримали задоволення від напруженої боротьби, але й показали високий рівень криміналістичних знань і вмінь. За результатами вікторини місця розподілилися наступним чином:

– 1 місце розділили курсанти факультету превентивної діяльності та напрямку «стратегічні розслідування» ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;

– 2 місце посіли курсанти напрямку «досудове розслідування» ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.