Протидія гендерно зумовленому насильству: заняття для здобувачів ДДУВС

У ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшло заняття на тему «Гендерно зумовлене насильство». Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

На занятті виступила заступник начальника відділу розслідування злочинів y сфері господарської діяльності та службової діяльності слідчого управління ГУНП в Запорізькій області Карина Дмитренко.

Практик поділилася своїм досвідом та знаннями з протидії насильству, акцентувала увагу на важливості реагування на подібні випадки та на підтримці жертв насильства, особливо акцентувала увагу на жіночому насильстві.

Під час заходу здобувачі змогли взяти участь у кейсах, спрямованих на протидію домашньому насильству. Особливу увагу було приділено відмінностям аб’юзу та харасменту та ідентифікації, чи є це гендерно зумовленим насильством.