«Права дитини як механізм захисту прав людини в Україні»: лекція для курсантів ДДУВС

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Дніпропетровського державного університету внутрішніх страв Юлія Завгородня провела заняття за темою «Права дитини як механізм захисту прав людини в Україні».

Заняття проведено для курсантів ДДУВС 3го курсу у межах акції «16 днів про насильства».

Юлія Завгородня підкреслила значимість тематики прав дитини та її зв’язок з проблематикою людських прав, акцентувала увагу на питанні особливостей забезпечення прав дитини в умовах війни, наслідки якої проявляються не тільки на фізичному, але й на психічному рівні.

Піднята проблематика викликала жваве обговорення серед учасників заняття та показала зацікавленість здобувачів освіти питаннями необхідності адвокації прав дитини.

Лекція стала продовженням лекції, проведеної раніше.