Волонтерські будні курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують тримати волонтерський фронт. Разом із учасниками ГО «ПавуЧари з Дніпра» здобувачі виготовили нову партію подушок та маскувальних сіток.

Сітки для фронту, подушки – для лікарень та реабілітаційних центрів. Курсанти знов і знов залучаються до благодійних ініціатив, аби наші військовослужбовці почували себе потрібними та захищеними.

Кожен такий виріб здобувачі створюють власноруч. Техніку плетіння сітки опанували ще з перших днів війни, сьогодні ж відточують навички шиття. Кажуть, їхня мета – не лише висловити вдячність, а й забезпечити наших військових комфортними умовами для реабілітації та відновлення.

Організатори штабу відзначили згуртовану роботу майбутніх правоохоронців, вкотре подякували курсантам за ініціативність та небайдужість.