Досвід волонтера для курсантів ДДУВС

З нагоди Дня волонтера курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зустрілися з волонтером Максимом Волошиним: гість розповів про свою діяльність та поділився досвідом практичної допомоги.

В ході зустрічі гість розповів, що розпочав свою волонтерську діяльність з початку повномасштабного вторгнення: сьогодні активно збирає кошти на транспорті засоби та доставляє їх захисникам. Максим акцентував увагу на проблемах волонтерства та поділився ідеями щодо їх подолання.

В свою чергу курсанти ДДУВС ділились з волонтером своїм досвідом, адже активно беруть участь у волонтерських заходах не тільки напередодні свят. Наприкінці зустрічі з нагоди Дня волонтера курсанти у ролику презентували власні волонтерські здобутки.

Курсанти зазначають: вже давно розуміють важливу роль волонтерства для наближення нашої перемоги, тому завжди готові доєднатися до ініціатив.