Подарунки для малечі: від ДДУВС та святого Миколая

Студенти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з нагоди Дня святого Миколая із вітаннями та подарунками відвідали вихованців дитячого реабілітаційного центру.

Цьогоріч День Святого Миколая в Україні відзначають 6 грудня. Зазвичай у цей день вітають дітей та дарують їм солодкі подарунки. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ активно долучається до волонтерських справ – не залишилися осторонь і цього разу.

Разом із студентами комунальний заклад освіти «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Зоряний» ДОР» відвідала заступник директора ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Ірина Дзюба.

У закладі навчається навчається близько трьохсот вихованців з вадами слуху та мовлення. Представники ДДУВС вручили солодкі подарунки вихованцям центру та щиро запросили на різдвяну виставу, яка згодом відбудеться з нагоди прийдешніх свят.