Курсанти ДДУВС долучилися до онлайн-лекції Василя Костицького

Лекцію проведено з нагоди 75-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Спікером заходу виступив професор кафедри теорії та історії права та держави Інституту права КНУ ім. Т. Шевченка, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Василь Костицький.

Перед початком лекції від імені керівництва університету із вітальним словом до присутніх звернувся проректор ДДУВС Ігор Луговий, який представив спікера та побажав плідної роботи.

Видатний вітчизняний правознавець привернув увагу аудиторії до новітніх тенденцій у галузях правотворення та правозастосування. У рамках виступу поділився зі слухачами своїми міркуваннями щодо природи прав людини, історії їх захисту та перетворення в один із наріжних каменів сучасного цивілізованого суспільства.

Здобувачі відмітили важливість лекції, а також розуміння фундаментальних аспектів історії й теорії права. Адже без нього, на думку курсантів, неможливе професійне зростання сучасних поліцейських.