Курсанти ДДУВС – волонтери благодійного забігу

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не припиняють підтримувати благодійні ініціативи. Цього разу здобувачі волонтерили під час забігу «MYKOLAYCHIKY Charity Run»: захід провели у Дніпрі з нагоди Дня св. Миколая.

Головна мета забігу – збір коштів на операцію 19-річному дніпрянину, який хворіє на ДЦП. Долучитися до акції змогли усі бажаючі: як дорослі, так і дітлахи. Учасники додали дистанції 1,5 та 10 кілометрів, майже всі бігуни прийшли у новорічних костюмах та казкових образах.

Курсанти активно допомагали організаторам, гучно підтримували спортсменів та взяли участь у нагородженні переможців. До забігу долучилася професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Вікторія Рогальська.

Здобувачі вже не вперше підтримують спортивні заходи від ГО «Start Dnipro». У планах курсантів – і надалі привертати увагу до волонтерських марафонів, адже вони пропагують здоровий спосіб життя, допомагають армії, хворим діткам та дітям-сиротам.