Про професію поліцейського – із перших вуст

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками Дніпровського ліцею №134 гуманістичного навчання і виховання ДМР.

У рамках заходу курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Микола Казіміров та Кирило Рубльов презентували навчальний заклад та його спеціальності, окреслили основні вимоги до вступу та критерії відбору, серед яких – високий рівень моральності, задовільна фізична підготовка та мотивація служити громаді. Поговорили також і про професію поліцейського та підрозділи, які існують у системі Національної поліції України.

Школярі із захватом спостерігали за демонстрацією спорядження, активно задавали питання щодо вступної кампанії та цікавилися предметами, які вивчатимуть під час навчання.